Зробимо Україну енергетично незалежною!
Новини та події
11 жовтня 2019 року

У Києві відбувся П’ятий Український Газовий Форум

9-10 жовтня у столичному готелі Інтерконтиненталь відбувся П’ятий Український Газовий Форум, в роботі якого взяли участь вітчизняні та міжнародні експерти газової галузі. Захід тривав два дні.

У Форумі брали участь представники українського уряду, іноземних та українських газових компаній, світова експертна спільнота, фахівці регуляторних органів країн ЄС, європейських та американських бізнесових кіл, а також представники Єврокомісії та Енергетичного співтовариства.

Основними викликами для українського газового ринку стали – енергетична безпека в регіоні, інтеграція з європейським ринком, задоволення потреб усіх категорій споживачів, дбайлива взаємодія з навколишнім середовищем, впровадження інноваційних технологій, прозоре та ефективне законодавство. Ключова ідея П’ятого ювілейного Українського Газового Форуму була направлена на допомогу уряду України здійснити радикальну і рішучу реформу на українському газовому ринку.

Серед учасників Форуму була присутня компанія «Ukrainian Energy LLC», яка виступила в якості Генерального Спонсора заходу. За основну мету діяльності «Ukrainian Energy LLC» бачить сприяння збільшенню показників видобутку приватними гравцями нафтогазового ринку та досягненню стратегічної цілі – отримання Україною енергетичної незалежності. «Ukrainian Energy LLC» стала єдиним іноземним інвестором, який самостійно виграв конкурс на укладання УРП, що відбувся цього року.

Також активну участь у дискусійній панелі «Залучення інвестицій та інновацій у газовий видобуток» взяла компанія Aspect Holdings, LLC, яка спільно з компанією SigmaBleyzer Investment Group, LLC, започаткували Новий «Міжнародний фонд української енергетики», International Fund for Ukrainian Energy LP (абревіатура IFUEL), що зосередить увагу на інвестиціях в енергетичний сектор України.

Висловлюємо щиру подяку організаційному комітету.

© 2019 Всі права захищені.

Зв'яжіться с нами