Зробимо Україну енергетично незалежною!
Новини та події
15 вересня 2018 року

Інвестиційна група SigmaBleyzer оголошує про створення нового енергетичного фонду в Україні на суму 250 000 000 доларів

Новий “Міжнародний фонд української енергетики”, International Fund for Ukrainian Energy LP (абревіатура IFUEL), зосередить увагу на інвестиціях в енергетичний сектор України. Енергетична безпека стала однією з найважливіших проблем в Україні за останні кілька років. Інвестування західного капіталу та технології будуть необхідними для досягнення енергетичної незалежності. Уряд України здійснює реформи в енергетичному секторі, що зробить бізнес середовище більш привабливим для іноземних інвесторів. Стратегія фонду полягає в тому, щоб інвестувати лише в привабливі енергетичні проекти за умови безперервного покращення інвестиційного клімату, що є підставою для урядових реформ в енергетичному секторі.

Під час першого закриття, яке відбулося у вересні 2018 року, вже було затверджено понад 100 мільйонів доларів. Компанія SigmaBleyzer, досвідчений американський інвестор в Україні, співпрацює з високо-капіталізованими та дуже досвідченими енергетичними компаніями в Техасі для створення цього фонду.

ПРО SIGMABLEYZER
Компанія SigmaBleyzer базується в Х’юстоні, штат Техас, вже більше 25 років оперує приватними інвестиціями в Україні та є одним з найбільш досвідчених інвесторів в країні. З моменту створення, SigmaBleyzer здійснила понад 100 інвестицій, які дали успішний досвід, що зосереджує увагу на контролі інвестицій та створенні вартості на операційному рівні. Протягом багатьох років компанія інвестувала в широкий спектр секторів, включаючи енергетику, кабельне телебачення, харчові продукти та напої, сільське господарство та інше.

© 2019 Всі права захищені.

Зв'яжіться с нами