Зробимо Україну енергетично незалежною!
Стратегія та цінності
Ukrainian Energy

Стратегія та цінності

«Ukrainian Energy LLC» була заснована в 2018 році спеціально для участі в нафтогазовій галузі України з метою розвідки та розробки запасів вуглеводнів. Компанія є американським спільним підприємством між компаніями Aspect Holdings, LLC http://www.aspectenergy.com/ та SigmaBleyzer Investment Group, LLC http://www.sigmableyzer.com/, які започаткували Новий “Міжнародний фонд української енергетики”, International Fund for Ukrainian Energy LP (абревіатура IFUEL), що зосередить увагу на інвестиціях в енергетичний сектор України. Під час першого закриття, яке відбулося у вересні 2018 року, вже було затверджено понад 100 мільйонів доларів.

Ці компанії-партнери є надзвичайно успішними провідними компаніями галузі в межах своєї сфери діяльності. Спільно ці дві компанії мають високу технічну кваліфікацію та великий досвід роботи в нафтогазовій галузі, що забезпечує досягнення успіху в сфері розвідки пластів-колекторів традиційних та нетрадиційних ресурсів. Застосування передової технології тривимірної сейсморозвідки для виявлення та визначення кількості прихованих та малопомітних структурних та стратиграфічних пасток, планування та виконання програм багатосвердловинного буріння, включаючи вертикальні, похилі та горизонтальні стовбури свердловин.

За основну мету діяльності «Ukrainian Energy LLC» бачить суттєве збільшення показників видобутку приватними гравцями нафтогазового ринку та досягнення стратегічної цілі – отримання Україною енергетичної незалежності. Компанія стала єдиним іноземним інвестором, який самостійно виграв конкурс на укладання УРП, що відбувся 2019 році.

© 2019 Всі права захищені.

Зв'яжіться с нами